«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Вчені виявили смертельну небезпеку популярного напою!

Вчені Гарвардського університету провели дослідження, які свідчать про те, що пиття газованої води підвищує ймовірність смерті в ранньому віці у зв’язку з розвитком раку, хвороб судин серця,

Вчені прийшли до такого висновку, проаналізувавши зібрані в період з 1980 по 2014 рік дані.

Добровольці пройшли опитування для оцінки їхнього способу життя, а їхній стан здоров’я визначався кожні два роки.

Під час дослідження виявилося, що вживання склянки солодкої газованої води в день підвищує ризик ранньої смерті на 14%. Питво двох або більше склянок – на 21%.

При цьому зв’язок між напоями та смертністю був більш вираженим у жінок, ніж у чоловіків. Також вони встановили, що люди, які випивають 3-4 склянки газованої води в тиждень, мають на 6% більш високу ймовірність смерті у ранньому віці через проблеми з серцем і судинами порівняно з людьми, які ці напої не вживають.

Але найвища ймовірність передчасної смерті від наслідків серцевих хвороб і раку спостерігалася серед тих, хто щодня вживав від двох і більше склянок солодких газованих напоїв на день. Збільшення ймовірності летального результату у тих, хто найчастіше пив солодкі напої, становила 31%.

Зазначимо, що вчені з Німеччини встановили, що вживання всього двох склянок солодких газованих напоїв на день може збільшити в 5 разів ризик пацієнта з розсіяним склерозом зіткнутися з важкою інвалідністю.

Ukr.Media.

Все буде Україна