«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Вчи російську!" У Львові провідниця нахамила пасажиру через мову

У Львові провідниця потяга №134 "Миколаїв - Івано-Франківськ" нахамила пасажиру, відмовившись розмовляти з ним українською мовою.

Як повідомив у Facebook пасажир Ярослав Попович, інцидент стався 21 липня. Поїзд обслуговувала одеська бригада провідників, а нахамила йому Ніна Вакулик, фото якої він опублікував під своїм постом. "Звертається до мене російською:

"Ваш билетик и документы". Прошу її обслуговувати мене українською. Вона реагує агресивно:

"Кто такое сказал, что я должна обслуживать на украинском? Украинского языка я не знаю, учить не буду, буду обслуживать на русском. Не знаешь русского - иди и учи, националист", - передав діалог пасажир.

Він звернувся до начальника поїзда, який заявив, що поведінка провідниці була неприпустимою і пообіцяв її покарати, якщо та не виправиться.

"Вакулик працює у нас уже давно. Україномовних пасажирів ми повинні обслуговувати українською, проводимо відповідні інструктажі. Якщо вона не знає української, то працювати провідником більше не буде, переведемо її в депо. Крім того, обов'язково проведемо роботу з усіма нашими провідниками", - відповів начальник поїзда пасажиру.

Пізніше він вийшов до провідниці і заявив, що переведе її на іншу посаду, поки вона не вивчить українську мову.

"Україномовних пасажирів ви повинні обслуговувати українською!" - наголосив начальник.

Джерело

Все буде Україна