«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Верховна Рада 9 скликання! У Зеленського дали відповідь. “Слуга народу” співпрацюватиме з…

Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук допускає, що в новій Раді партія “Слуга народу” може співпрацювати з партією Святослава Вакарчука “Голос” і партією “Батьківщина”, але не співпрацюватиме з “Опозиційним блоком”.

Про це Стефанчук розповів в інтерв’ю.

На запитання про те, чи є партія Вакарчука конкурентом “Слуги народу” Стефанчук відповів:

“Я не можу скласти об’єктивну думку про партію, яка була створена нещодавно. Деякі озвучені ідеї Святослава нам справді близькі. Володимир навіть говорив, що якби йшов Святослав, він би йому поступився. Те, з чим може йти Вакарчук на вибори, думаю, пропагується і Зеленським, зокрема європейська орієнтація”.

Радник Зеленського пояснив, що співпраця можлива за умови збігу цілей і думок.

“Ми за оновлення, і Вакарчук може себе позиціонувати як нове обличчя”, – додав він.

Стефанчук також розповів, що якщо “Батьківщина” підтримуватиме програму “Слуги народу”, то вони зможуть “знайти спільну мову”. На запитання про можливу співпрацю з “Народним фронтом” відповів: “Я його поки взагалі в рейтингах не бачу”.

Також представник Зеленського в Раді зазначив, що співпраця з “Опозиційним блоком” не планується.

“Володимир заявив, що він не бачить співпраці з “Опоблоком” в парламенті”, – сказав Стефанчукю

Також Стефанчук заявив, що президент України Володимир Зеленський зможе призначити на посади голів обласних державних адміністрацій “розумних і талановитих людей”.

“У нас є принцип, який застосовувався для губернаторів. Тут попередня матриця вже напрацьована. Я знаю, що є співпраця з РR-агентствами, буде оголошено, що хто завгодно з досвідом може відправити заявку і отримати шанс на реалізацію. Коли ми почали співпрацювати у час підготовки до виборів, я був здивований, скільки талановитих людей відгукнулися. Люди відчули, що вони потрібні. У нас достатньо розумних і талановитих людей, щоб ними закрити всі обласні адміністрації”, – заявив Стефанчук.

Він зазначив, що “найбільша біда в Україні” – в руйнуванні системи кадрової підготовки на багатьох рівнях.

“У нас не існує лави запасних. Це має бути питання номер один, який потрібно відродити на рівні державної служби, правоохоронних органів. Зараз ми виходимо з тієї ситуації, яку маємо. Мені здається, що буде чесно дати підтримати когось свого з регіону , ніж запускати чергового парашутиста з Києва “,– сказав Стефанчук.

Джерело

Все буде Україна