«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ви маєте це почути! Заборонили говорити! Новий ролик та слова Зеленського викликали шквал обговорень в Мережі

«Квартал 95» відоме українцям розважальне шоу, яке не рідко зачіпає важливі суспільні та політичні теми. Хлопці з іронією та вміло говорять глядачеві про проблеми сучасної України.

Так, нещодавно, на каналі youtube «Кварталу 95» з’явився фрагмент виступу, у якому піднялося дуже багато питань.

«Красиво жити не заборониш! А от все інше, заборонити можна! Спочатку нам заборонили дивитися (де Зеленський натякнув на заборонений серіал «Свати», де комік був одним зі сценаристів), а тепер нам диктують, як говорити!» Така щира промова викликала у глядачів оплески.

«Нам забороняють все, крім одного – не заборонили поки мовчати. Значить, ми будемо так мовчати, що після цього мовчання не має значення, що ми говоримо!», – заявив зі сцени Володимир Зеленський.

Пісня «Кварталу 95» викликала справжню «бурю» обговорень у Мережі. Більшість громадян підтримують думку шоу-менів: «Правда кожне слово. Таке відчуття що скоро за російську мову будуть до стінки ставити», «До сліз! Країна – це всі ми, народ, українці! А чи не ганебна і продажна влада! Тримаємося! Вірю, що все у нас буде добре, ще покажемо! Ще заживемо !!!», «Тонкий натяк, люди прокиньтеся, скільки можна ґвалтувати народ».

Варто нагадати, що тема мови для «Кварталу 95» не нова, після інтерв’ю Євгена Кошового «КП» в Україні » в мережі розпочалось активне обговорення. Відповідаючи на запитання, що вас виводить з себе, Кошовий відповів так:

– «Не кривлячи душею, скажу, що раніше я міг собі дозволити перетнути подвійну суцільну, проїхати по тротуару, якщо поспішав, або по смузі громадського транспорту. Раніше міг дозволити собі припаркуватися на місці для інвалідів. Зараз це бісить.

Або коли всі кричать: «Учіть українську мову!» Так я знаю українську мову. Питання не в мові, питання в людях, які придумали проблему. Я все життя говорив російською мовою, я прожив на Донбасі 15 років, я знаю українську мову практично досконально. А хтось раптом каже: «Кажеш по-російськи – валіза – вокзал – Росія». Так збирайтеся і їдьте! У мене український паспорт, я громадянин цієї країни, я патріот. І не важливо, якою мовою я говорю. Ось такі псевдопатріоти теж дратують. Так у нас половина уряду не знає української мови, говорять з якимось незрозумілим угорсько-болгарським акцентом «.

Звичайно ж, якщо читати уважно, то всім позиція Євгена Кошового ясна і зрозуміла: важливо не викрикувати гасла про любов до країни, та не прикриватися темами мови, а щось корисне робити – в цьому і є патріотизм.

Джерело

Все буде Україна