«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Ви маєте це зробити! Пришийте правильно ґудзик на щастя – один з найпотужніших оберегів з давніх часів

Хочете створити власний амулет удачі? Для нього підійде будь-який ґудзик, який вам подобається. Дізнайтеся як пришити ґудзик на удачу.

 

Гудзик принесе стовідсоткову удачу, але обов’язково потрібно знати певні правила. 

Будь-який ґудзик підійде, але ми рекомендуємо використовувати новий ґудзик щоб досягти більшого ефекту. Краще підійде той, який вам найбільш сподобався. У цій справі дуже важлива інтуїція. Використовувати ґудзик необхідно з Вашим улюбленим одягом.

Він має вам подобатися і ви його часто носите. Також рекомендуємо для поліпшення ефекту не носити оберіг на виду. Ідеально підійде внутрішній лівий бік одягу.

Колір гудзики грає далеко не останню роль:

– гудзик червоного кольору найкраще допоможе досягти успіху в амурних справах;

– жовтий і зелений талісмани притягують допомогу в бізнесі, кар’єрі і в усьому, що пов’язано з грошима;

– обереги фіолетового і синього кольору відповідають за удачу в мистецтвах і підсилюють шосте чуття;

– білий гудзик допоможе вам в духовних справах і посприяє осягнути Дзен. Нитки які ви будете вибирати для шиття повинні бути одного кольору з ґудзиком-талісманом. Дуже важливо щоб в талісмані було обов’язково чотири отвори.

В іншому випадку ніякого ефекту від нього не буде і всі ваші старання пропадуть даремно. Також важливим фактором є те, коли ви вирішили проводити обряд. Найкраще підходить період, коли місяць тільки зростає. Весь процес пришивання потрібно проводити наодинці з самим собою і бути вільними від всіх негативних думок.

При цьому потрібно повторювати нескладну формулу для посилення ефекту: 

«Удачу і щастя пришиваю, горе і напасті відшиваю» Першочергово важливим є те, наскільки якісно пришитий оберіг. Це впливає на термін дії властивостей талісмана. У разі пошкодження або втрати оберега необхідно створити новий, а в цей час морально готуватися, щоб якась біда чи просто дрібна неприємність не була для вас несподіванкою.

Джерело

Все буде Україна