«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Ви всі покидьки!" Савченко оголосила, що йде в президенти

Народний депутат Надія Савченко, яку звинувачують у підготовці терактів, зібралася балотуватися у президенти.

Про це "Главкому" заявила її сестра Віра, зазначивши, що "дуже розраховує на українських інвесторів, котрі постраждали від корупції". Вона підкреслила, що поки мало хто поспішає допомагати фінансово.

"Я бачу, що у представників усіх парламентських політичних сил усе злагоджено: вони роками одне одного знають, хрестили дітей, одружувалися-розлучалися. У політичній сім'ї все гаразд, то хіба такій сім'ї потрібна Надія, яка прийде й скаже:" Ви всі покидьки, забирайтеся звідси!" — додала Віра.

За її словами, для нардепа висунути свою кандидатуру — принципово.

"Для неї це вже справа принципу. Адже якщо Надія зареєструє свою кандидатуру на посаду президента, то після цього вона навіть якийсь імунітет отримує", — сподівається Віра.

Сестра також розповіла, за рахунок кого команда Савченко буде вести кампанію на виборах президента. За її словами, необхідні кошти можна зібрати за рахунок "Суспільно-політичної платформи" Надії Савченко.

Однак потрібно відкрити рахунок партії і перереєструвати головою сестру замість Надії — через "технічні" міркування, щоб вона могла ставити підпис.

"У нас залишається два місяці на те, щоб зібрати кошти", — сказала Віра.

Джерело

Все буде Україна