«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Відео. Білецький – про затримання активістів “Нацкорпусу”: сьогодні буде гаряче.

Лідер “Національного корпусу” Андрій Білецький заявив, що рух відповість на обшуки й затримання його прихильників, а також обрання для них запобіжних заходів. Зокрема, після акції протесту, яка відбулася 14 серпня біля Офісу президента в Києві.

За його словами, відповідь послідує більш як вдесятеро сильніша й загалом “сьогодні буде гаряче”. Про це він сказав у коментарі журналістам після завершення суботнього протесту на Банковій, відео опублікував Telegram-канал PavlovskyNews (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

“Ми не збираємося терпіти підлість влади щодо ветеранів. Якщо зараз не вийде справедливо вирішити (питання із затриманням учасників акції. – Ред.) й будуть заходи в стилі слідчого ізолятора тощо, то сьогодні буде гаряче”, – підкреслив Білецький.

Він додав, що під словам “гаряче” має на увазі відстоювання справедливості, та відповідь у суді. Зокрема, представники “Нацкорпусу” обов’язково подаватимуть апеляції на будь-які вироки.

“І апеляція буде навіть не в десять разів складнішою для влади, ніж сьогоднішній протест… Коли не можна добитися правосуддя, то чесна людина бореться за справедливість. Ми це робили в 2014-му й будемо зараз”, – запевнив Білецький.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Все буде Україна