«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Відео. На стіл Парубія кинули кайданки: Савченко закотила скандал у Раді через Зеленського

Народні депутати Віталій Купрій і Надія Савченко намагалися зірвати засідання погоджувальної ради в понеділок, 13 травня.

Вони вимагали розглянути питання інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського якомога швидше. Зі свого боку спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що нардепи можуть покинути засідання через таку поведінку.

“Хочу підкреслити, що ці люди, які очолюють так зване міжфракційне об’єднання “За Зеленського”, дискредитують український парламент, дискредитують самого Зеленського і мені просто прикро й соромно, що люди зі званням народного депутата так поводяться на погоджувальній раді”, — сказав він.

Так, Парубій на початку засідання почав обговорювати порядок денний роботи Верховної Ради, проте його перебив Купрій.

Він підкреслив, що спікер займається “не тими питаннями”. Його підтримала Савченко, зазначивши, що, чим довше будуть затягувати з інавгурацією, тим довше триватимуть репресії проти політв’язнів Кремля і полонених українців.

Згодом Купрій підійшов до Парубія і кинув на стіл наручники, заявивши, що вони — символ порушення закону спікером.

Водночас Парубій констатував, що цього тижня Верховна Рада повинна розглянути постанову про призначення інавгурації Зеленського, не уточнивши, в який день відбудеться голосування.

“Станом на сьогодні (13 травня. — Ред.) зареєстровано п’ять постанов, одну відкликано”, — сказав спікер.

Джерело

Все буде Україна