«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Відео. "Створити свій парламент і уряд." Медведчук зажадав привілеїв для «ЛДНР» на каналі «Россия1» у програмі Скабєєвої "60 хвилин"

Скандальний лідер політичного руху «Український вибір», кум глави Кремля Віктор Медведчук в прямому ефірі пропагандистського ток-шоу «60 хвилин» на каналі «Росія 1» озвучив свою нову пропозицію для припинення бойових дій на Донбасі. За словами одіозного політика, для цього Київ повинен надати автономію самопроголошеним «Л / ДНР».

До того ж, політик підкреслив, що тимчасово непідконтрольні Україні території Донбасу повинні отримати право створити власні уряд і парламент.

«Компроміс може бути один, і я весь час про нього говорю – це надання спеціального статусу цих територій, для того, щоб Донбас повернувся в Україну, а Україна на Донбас. І я як і раніше відстоюю позицію, що це повинна бути автономія зі своїм парламентом, зі своїм урядом, які могли б зараз дозволити погодитися цим територіям, а головне людям, які живуть на цих територіях, повернутися в Україну », – зазначив Медведчук.

Джерело

Все буде Україна