«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Війна розоряє Росію": у МВФ сказали, коли настане рецесія у РФ

Війна Росії проти України руйнує агресора. Вже 2022-го країна-агресор зіткнеться з глибокою рецесією: спадом виробництва, погіршенням рівня життя та уповільненням економіки.

Про це заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва, пише ТАСС. "Військові дії в Україні розоряють цю країну... і дуже згубні для Росії. Росія опиниться в глибокій рецесії цього року", – зазначила Георгієва, виступаючи на Всесвітньому урядовому саміті в Дубаї.

До чого привела війна?

Різка інфляція. У Росії її щотижня інфляція становить 2%. Такими темпами протягом року ціни зростуть на 104%. Варто зазначити, що ціни на деякі товари зросли вдвічі, тоді як подешевшала, наприклад, нерухомість.

Зупиняються цілі галузі. Росія без європейських та американських двигунів та деталей не може продовжувати виробництво літаків, крім того, зупинився автопром.

Виник дефіцит. Росія не може без імпортних компонентів виготовити навіть білий папір. Виникає дефіцит різних товарів та продуктів.

Із країни масово пішли інвестори. Сотні компаній відмовилися працювати в країні-агресорі. Як результат, Росія втратить мільйони робочих місць та мільярди податків.

У країні немає валюти. США заборонили завозити до РФ долари, а ЄС – валюту. Єдине джерело – продаж газу, однак і це опинилося під питанням.

Як повідомляв OBOZREVATEL, через напад Росії на Україну під санкціями США, Великобританії, Канади, Австралії, Японії та ЄС опинилися вже понад 300 компаній та 900 громадян країни-агресора. Найпопулярніший вид обмежень – блокування активів як фізичних, так і юридичних осіб.

Все буде Україна