«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Він пройшов Афганську вiйну, був ліквідатором аварії на ЧАЕС, а життя вiддaв за незалежність рідної країни.

На своїй сторінці в Фейсбук Офіційна сторінка 92-ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка зробила допис.

Світла пам’ять…

Він пройшов Афганську війну, був ліквідатором аварії на ЧАЕС, а життя віддав за незалежність рідної країни у російсько-українській війні. 12 листопада 2014-го від смeртeльнoго оскoлкового пoранення в голову, перебуваючи на бойовому посту, зaгинув наш побратим – старший сержант Олександр Володимирович Загудаєв. Без жодних вагань чоловік пішов до війська і в складі 92 бригади боронив місто Щастя. Нічний ворожий обстріл неподалік ТЕЦ забрав життя справжнього товариша і мужнього воїна. Олександр був командиром евакуаційного відділення. Йому було 52 роки…

Пам’ятаємо і схиляємо голови… Спочивай з миром,брате

Сьогодні, 12 листопада, на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули цього дня у різні роки внаслідок російської збройної агресії на сході України.

У заході взяли участь рідні загиблих захисників, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону та школярі.

Сьогодні, 12 листопада, Дзвін Пам’яті пролунав п’ять разів…

Цього дня у 2014 році внаслідок збройної агресії РФ на Сході України загинули мужні захисники України:

Старший сержант ЗАГУДАЄВ Олександр Володимирович.

Сержант МАКАРОВ Олег Михайлович.

Солдат МУШТУК Богдан Миронович.

Старший лейтенант ЦИБУЛІН Юрій Віталійович.

У 2015 році віддав життя, захищаючи Україну, солдат МАГЛЬОНА Володимир Петрович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна Слава Героям!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, світовий мир та порядок. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано церемоніальний майданчик із Дзвоном Пам’яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

За матеріалами сторінки Офіційної  сторінки  92-ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка

Все буде Україна