«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Віталій Дейнега: Не читайте цей пост. Бо він розірве вас на шматки. Весь фонд витирає сльози. І ви теж..

Гортайте далі. Не читайте цей пост. Бо він розірве вас на шматки. Я збережу його для всіх хто питає мене про моральних авторитетів, на яких я рівняюся, - повідомляє Prefiks Blog.

Весь фонд витирає сльози. І ви будете теж 10 000 доларів. Десять тисяч доларів. Таку суму щойно на рахунок фонду «Повернись живим» переказала жителька західної України, якій більше 90 (!) років.

Ми не можемо публікувати фото та називати ім’я, але можемо розповісти, що вона, проста жінка, слідкує за сторінкою фонду у Facebook, знає як звуть наших співробітників і, звісно, вболіває за майбутнє України. Ми пишемо цей пост і плачемо.

Плачемо від радості. І справа не у величезному переказі. Справа у тому, що в свій вік «за 90» жінка каже: «Дуже хочу допомогти виграти війну.

Ви за мене не хвилюйтеся – гроші на ліки собі лишила!» Кошти, переказані благодійницею, ми витратимо на допомогу бригадам, чиї пункти постійної дислокаці (ППД) знаходяться в Івано-Франківській, Львівській, Волинській та Закарпатській областях. Дякуємо і схиляємося додолу! Слава Україні! Команда фонду «Повернись живим»

Все буде Україна