«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Вміщаються на долоні: неповнолітня українка народила трійню

Маляток назвали Мирослава, Домініка і Стефанія, остання - найменша з вагою трохи більше 800 грамів

У Дніпрі 17-річна Вікторія Семенога народила трійню, вага немовлят екстремально низька, двох - рятують у реанімації. Про це повідомляє ТСН.

Маляток назвали Мирослава, Домініка і Стефанія, остання - найменша з вагою трохи більше 800 грамів. "Як лялечка, на двох долонях вміщається", - дивується молода мама.

Вікторію в Дніпро відправили з райцентру Верхньодніпровська, вона народжувала за допомогою кесаревого розтину на шостому місяці вагітності.

"Кожен день міг погіршити її стан внутрішній і все це може дуже погано закінчитися. Дві дівчинки народилися з вагою менше кілограма – це екстремально низька маса тіла", - пояснила завідуюча відділенням перинатального центру Олена Верещак.

Вікторія розповіла, що жила з мамою в Луганську, а коли почалися бойові дії, школярку відправили до бабусі в Дніпропетровську область. Там вона познайомилася з ровесником.

"Може, була любов. Може, пристрасть. Я не знаю", - каже дівчина.

Вони були знайомі два роки, разом вступили в училище: він - на зварника, вона – на перукаря.

"Подивилася, каже: у вас двійня, ой, у вас трійня! Я думала, я заплачу. Просто пощастило, що я лежала – я б, напевно, впала. Так і тато теж сидів, він був спочатку радий, а потім..." - згадує породілля.

Юний батько запропонував позбутися трійні, а згодом взагалі зникл.

"Він мені перед кесаревим написав SMS-ку, що бажає мені успіху. І все. Мені від цього чоловіка нічого не треба. Він мені подарував дітей. Спасибі йому велике", - зазначила Вікторія. Батько малюків так і не з'явився і після народження дітей.

Мамі-підлітку і її немовлятам зараз допомагають небайдужі люди. У реанімації дівчинки пробудуть як мінімум три тижні.

Джерело

Все буде Україна