«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Володимир Зеленський: “Обіцяю трудитись, обіцяю вас не підвести”: нове відеозвернення

Новообраний президент України Володимир Зеленський подякував виборцям за підтримку та пообіцяв трудитися і не підвести українців Про це Зеленський повідомив у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook. На початку відеозвернення Зеленський назвав дату 30 квітня символічною, та згадав, що цього дня 230 років тому відбулася інавгурація першого президента США Джорджа Вашингтона та процитував політичного діяча.

“Сьогодні 30 квітня ЦВК офіційно оголосила результати президентських виборів. Я всім вдячний, дякую ще раз за підтримку. В цій даті є певний символізм: 230 років тому відбулася інавгурація першого президента США Джорджа Вашингтона”, – сказав Зеленський.

Після цього він тимчасово перейшов на російську мову: “Я не сравню себя с этим политическим, великим деятелем, пока еще рано, но я его процитирую”.

“Трудись, щоб у твоїй душі не згасли ці крихітні іскри небесного вогню, що звуться совістю”. Ось це я вам, українці, всім обіцяю – всім. Незважаючи на ваш вибір, обіцяю трудитись, обіцяю вас не підвести”, – завершив Зеленський.

Джерело

Все буде Україна