«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Вона до останнього виводила студентів з палаючого коледжу, а сама не повернулася

Викладач вищої математики та інформатики Анна Бортюк загинула при страшній пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, рятуючи студентів з вогню і ризикуючи власним життям.

Увечері 5 грудня рятувальники виявили тіло другого загиблого – викладача коледжу Анни Бортюк – під завалами згорілого Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, коли була затушена пожежа, інформує Діалог.UA.

“Ймовірно, це Бортюк Анна. Повідомляють, що її впізнав чоловік”, – зазначено в повідомленні одної з Одеських груп у фейсбук.

“Вона виводила дітей. До останнього. В черговий раз зайшла в будівлю за дітьми і більше не вийшла”, – стверджує в коментарі користувач Вікторія Бикова.

До поточного моменту рятувальники України продовжують пошуки ще 13 осіб, які вважаються зниклими без вести. Як повідомляється, бажаючі допомогти постраждалим під час страшної пожежі в Одеському коледжі економіки та права вишикувалися у величезну чергу в коридорах обласної станції переливання крові.

Все буде Україна