«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Вони всі крали!” Порошенко вuступuв із термінов0ю заявою до українців!

За фактом розкрадань в “Укроборонпромі” вже відкриті десять кримінальних проваджень. У всіх фігурантів справи проведені обшуки. Про це в ефірі ICTV заявив президент України Петро Порошенко. За його словами, рішення судів вже прийняті щодо директорів і керівництва профільних позицій (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця)

“Я гарантую нульову толерантність до корупції. Гарантую, що ті, хто сьогодні вкрав, будуть нести відповідальність. Ні прізвища, ні посади, ні дружні або родинні зв’язки не зупинять наші ефективні дії з подолання корупції”, — підкреслив глава держави.

Крім того, Порошенко пояснив, хто саме буде займатися розслідуванням цієї справи. І підкреслив, що в будь-якому випадку процес повинен бути цілковито прозорим.

“Якщо це високопосадовці, то це компетенція НАБУ і САП. Абсолютно всі розуміють, що президент не має ніякого впливу на ці розслідування і це добре, тому що розслідування має бути незалежним. Або Генеральна прокуратура, або Державне бюро розслідувань, або будь-хто, хто виявить злочин, повинні розслідувати й проінформувати суспільство”, — уточнив президент.

Він також додав, що до початку війни на сході України і російської агресії в Криму та на Донбасі, в оборонній сфері країни розкрадалося все і всіма. За фактами цих злочинів в цілому були відкриті 400 кримінальних проваджень та пред’явлені 120 звинувачень.

“Абсолютно неприйнятно, коли хтось краде у армії. І моя реакція буде дуже швидкою”, — запевнив Порошенко.

Крім того, глава держави підкреслив, що планований аудит “Укроборонпрому” повинна провести одна з чотирьох всесвітньо відомих аудиторських компаній. Це забезпечить довіру до процесу перевірки.

“І наша, українська, урядова аудиторська служба, і Рахункова палата, і будь-який інший орган, який має право на перевірку, будуть притягнуті до ревізії кожного контракту. Для чого це потрібно? Для того ж, що і перше – для довіри. Ні у кого не має виникати жодних сумнівів щодо рішучості й ефективності наших дій”, — додав Петро Порошенко. Пише - bbcccnn.org

Все буде Україна