«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Все через *упу: Тимошенко зганьбили, над її бордами сміється все місто

У Кременчуці “Батьківщина” розмістила бігборди з Тимошенко поруч з двозначною рекламою інтернет-провайдера, в Мережі сміються

“Це навіть не спланована диверсія, це просто повна безмозкі містечкових активістів команди ЮВТ. Навіть я пам’ятаю ті часи, коли, вже через 2 години після поклейки, за такої fail, дзвонили з хорошою ляпасом з Києва, і всякого роду мистецтва і самодіяльність усувалися за лічені секунди, вночі, щоб ніхто не бачив і не знав. А тут уже другий тиждень висить і норм “, – відзначають в Facebook.

“Стара *упа – новий курс не зіпсує. Новий курс – все через – *упу”, – іронізують користувачі. Втім, є і ті, хто припускає, що це – хитрий задум піарників Тимошенко. “Чудова вірусна реклама! Іноді ось такі казуси приносять істотний прибуток”, “Так ніхто й не помітив актріску, але ваше пильну увагу до *упи зробило добру послугу їй”, – пишуть вони.

Крім того, волонтер і засновник фонду “Повернись живим” Віталій Дейнега звернув увагу, що популярність сторінки Юлії Тимошенко у Facebook штучно збільшують за рахунок фальшивих користувачів. Він зазначив, що всього за тиждень сторінка Тимошенко у соцмережі набрала близько 70 тисяч нових передплатників.

“За останні три роки я такій швидкості не бачив ніде. Сторінки ростуть зі швидкістю 1-2% на тиждень максимум, а тут цілих 12%! Я вважаю, це успіх. Я вважаю, що це дійсно проривний SMM і доказ того, що ми очікували месію у вигляді пані Юлі. Єдине що викликає питання – так це походження попередніх 630 000 передплатників, адже ще кілька місяців тому сторінка ЮВТ збирала пару сотень “лайків” під своїми постами, а тут такий прорив! ” – написав Дейнега.

Він додав, що найбільш успішною публікацією Тимошенко на минулому тижні стало її полум’яний виступ про клінічні випробування ліків на українцях і без їх відома

. “Для тих хто не в темі поясню: це виступ містить відверту брехню і маніпуляцію”, – повідомив волонтер. За його словами дивує факт, що пости Тимошенко збирають менше реакцій, ніж її сторінка – передплатників.

Крім того, Дейнегу насмішили пихаті коментарі користувачів, які називають главу “Батьківщини” – “кіборгом української політики”. Він також звернув увагу, що серед постійних коментаторів сторінки Тимошенко – користувачі, у яких в профілі немає жодного фото, але жодної заяви.

Джерело

Все буде Україна