«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Всі шоковані! Настя Каменських нахамила відомій журналістці: що сталося

Артистка відмовилася відповідати на питання медійниці.

Відома українська співачка Настя Каменських після повернення в Україну навідріз відмовилася спілкуватися з українською журналісткою. Помічниця виконавиці пояснила, чому в зірки така категорична позиція.

Під час презентації пісні "Гріхи" у Києві журналістка "Люкс ФМ" Наталія Тур хотіла взяти коментар в артистки. На що та категорично відмовилася говорити і навіть не захотіла пояснити свою позицію.

Замість Каменських до медійниці підійшла її помічниця і заявила, що виконавиця "не буде відповідати журналістам, які погано висловлювалися про неї". Тим самим жінка натякнула, що ЗМІ образило Настю. Тур намагалася зрозуміти, в чому причина, але відповіді так і не отримала. 

"Люкс ФМ ми коментарі не даємо, вибачте, будь ласка. Тому що ми не даємо коментарі тим ЗМІ, які не дуже добре висловлюються про артиста", - сказала помічниця.

Після цих слів Наталія припустила, що Каменських є що приховувати від медіа, тому вона не погодилася на розмову.

Сама журналістка вирішила не залишати інцидент просто так. Вона поділилася думками з приводу ситуації в Instagram і написала, що Настя просто не готова відповідати на "незручні" запитання. А поведінку артистки назвала "хамством".

Наталія Тур / Скріншот Instagram
Наталія Тур / Скріншот Instagram

"У мене є одна мета - якісно виконати свою роботу. Власне, кожен артист має можливість відповісти на ці запитання, особисто поставити всі крапки над і, розвіяти плітки довкола себе, прокоментувати свої дії чи слова. Проте дехто до прямих запитань не звик і підпускає до себе лише тих, хто точно "безпечний". Я прийшла в шоубізнес не дружити, я прийшла сюди виконувати свою роботу. І завжди за конструктивний діалог. Але якщо хтось не готовий говорити і відповідати на запитання - для мене це теж відповідь. Образи - це теж відповідь. Хамство - це теж відповідь. Те, що залишалося завжди за кадром, більше не залишатиметься за кадром", - заявила Наталя.

Все буде Україна