Всього 4 години – і симптомів ангіни наче й не було. Засіб від болю в горлі
Буряк – воістину дивовижний овоч, здатний з легкістю впоратися з болем у горлі і не тільки!
КОРИСТЬ БУРЯКА при ангіні
Усуває запалення і зменшує набряклість горла.
Виявляє помітний протимікробну дію.
Знижує больовий синдром.
Зміцнює місцевий імунітет.
Підвищує еластичність капілярів і нормалізує кровопостачання.
Розм’якшує пробки і гнійний наліт.
Бурякова терапія вкрай проста. Варто лише запастися буряковим соком, який можна добути за допомогою соковижималки, блендера або терки, і результат не змусить довго чекати.
ЗАСТОСУВАННЯ
1. Мабуть, це найдієвіший рецепт. Змішай 200 мл бурякового соку з 1 ст. л. яблучного оцту. Одержаний «коктейль» підігрій в мікрохвильовій печі до 30-35 ° C. Полоскати горло не рідше 6-7 разів на добу до повного одужання.
2. При гнійному процесі рекомендується полоскати горло розчином бурякового і цибулевого соку. Розбав сік буряка водою в рівному співвідношенні. У 150 мл суміші додай 1 ст. л. цибулевого соку. Полоскання таким розчином слід проводити не частіше, ніж кожні 3 години.
3. До речі, буряковий сік – відмінний засіб від риніту! Змішай сік і воду в рівних частинах, додай трохи меду. Закопуй по 4 краплі в кожну ніздрю 4 рази на добу. Проробляти таку лікувальну процедуру 6-7 днів.
4. Цей рецепт просто незамінний при вірусної ангіні. Змішай 100 мл бурякового соку, 100 мл води і 1 ч. л. соку лимона. Такою сумішшю полоскати хворе горло не менше 5-6 разів на добу.
5. При частих рецидивах захворювання рекомендують приймати відвар буряка всередину. 1 кг вимитих і неочищених коренеплодів варять в 2 л води. Коли буряк стане м’яким, відвар зливають в окремий посуд.
6. Приймати такий відвар необхідно по 50 мл 3 рази на добу, а так само полоскати їм горло. Збережи засіб в холодильнику, а перед вживанням обов’язково трохи підігрій! Вже після 1 місяця такої терапії ти відчуєш себе набагато здоровіше і зможеш з легкістю впоратися з неприємними недугами.
Полоскати горло засобами з буряка можна абсолютно всім, за винятком осіб з підвищеною чутливістю до певних компонентів. А ось приймати відвар всередину необхідно з обережністю, особливо тим, хто страждає від гастриту, сечокам’яної хвороби, діабету та остеопорозу! Пише - lisovasotnya.com