«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Всього одна ложка на день і чиста шкіра, здорова печінка, струнка фігура, відмінне самопочуття вже за місяць

Про гладку, чисту шкіру без висипань мріють всі, втім, як і про тонку талію. Виявляється, що помічник на шляху до цих цілей весь час тихо стояв на полицях аптек, поки ми захоплено вивчали інтернет сайти в пошуку дорогих детокс-препаратів, що допомагають схуднути або вивести шлаки з організму.

Що це за рослина?

Розторопша плямиста – трава з унікальними властивостями, активні речовини, які присутні в її складі з легкістю відновлюють клітини печінки і стимулюють роботу внутрішніх органів. Причому корисні властивості є у всіх частинах рослини. Однак в фармацевтиці використовують насіння, оскільки воно містить активні компоненти у великій кількості. Насіння рослини добувають у великих кількостях і пускають в переробку: роблять олію, а з шроту, що залишився роблять борошно грубого помелу.

Як використовувати розторопшу?

Сьогодні мова буде йти про перемелені плоди розторопші плямистої, з якою нас одного разу познайомила гінeколог-ендoкринoлог Наталія Сіліна. Лікар порадила приймати по чайній ложці шроту в день, запиваючи його склянкою води, щоб допомогти очиститися і відновитися головному фільтру людини – печінки. Рослина відома своїми гепатопротекторними та жовчогінними властивостями і входить в більшість препаратів для підтримки здоров’я печінки, антипаразитарні комплекси і Бади для схуднення.


«Приємною» побічною дією розторопші, крім детокс, поліпшення травлення і оптимізації метаболізму, є зменшення кількості висипань на обличчі і тілі – ні для кого не секрет, що стан епідермісу безпосередньо пов’язаний з ШКТ.

Через місяць регулярного прийому ти побачиш різницю – кількість прищів скоротиться, ти не будеш стpaждати від здуття живота – він виглядатиме більш плоским, вага може зменшиться на 1-1,5 кг без будь-яких інших змін у раціоні.

Звичайно, перед прийомом перемелених плодів розторопші, ціна яких за упаковку становить менше 20 гривень, варто порадитися з лікарем – цього ніхто не відміняв! Пише - lisovasotnya.com

Все буде Україна