«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Вже завтра відчується потужний удар”: Магнітні бурі вже на порозі, до чого готуватись

Експерти попереджають про декілька сильних магнітних коливань в найближчі дні.

У квітні очікуються дві потужні магнітні бурі, які можуть істотно відбитися на самопочутті українців. Проміжок між ними невеликий – всього 6 днів і фахівці відзначають, що в ці дні геомагнітна обстановка буде не дуже спокійною. Медики розповіли, що потрібно зробити, щоб знизити негативний вплив на організм в такий період. Повідомляє korupciya.com

Перша сильна магнітна буря накриє Землю вже в п’ятницю, 12 квітня. Її пік припаде на обідній час. Наступна магнітна буря прийде вже в наступний четвер, 18 квітня. І вона також очікується дуже сильною.

Лікарі пояснюють, що в зону ризику потрапляють люди зі слабким імунітетом і навесні кількість таких людей збільшується. Також магнітні бурі небезпечні для тих, у кого є хронічні захворювання.

У квітні очікуються сильні магнітні бурі і їх вплив можуть відчути навіть ті, хто раніше не відчували змін атмосфери Землі. У ці дні можуть бути перепади настрою, дратівливість, безсоння і запаморочення.


Лікарі рекомендують відкласти всі важкі справи, більше дихати свіжим повітрям, пити воду і тримати під руками необхідні ліки. Також не варто налягати на жирне, солоне і алкоголь. Необхідно нормально висипатися і включити в раціон більше фруктів і овочів.

Пише - korupciya.com

Все буде Україна