«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

''За це нас і ненавидять'': Ніцой оприлюднила знакове відео про українців

Письменниця Лариса Ніцой поділилася записом з українського культурного фестивалю на Житомирщині. На ньому видно чіткий контраст між тим, як колоритно проводить своє дозвілля наш народ і росіяни, які не раз осоромилися п'яними бійками за безкоштовний товар на масових заходах.

Кадри на ролику були зняті нею на Фестивалі льону в невеликому містечку Стремигород Житомирської області. Унікальним відео Ніцой поділилася на особистій сторінці у Facebook.

"Пам'ятаєте, в мережах гуляло відео, як на фестивалі в Московії жерли блини з лопати і запивали бояришником? Наш фестиваль. Українська глибинка. Фестиваль льону. Стремигород. Житомирщина. Може, якщо у нас війна, ще й влада чухається, і умови для народу несприятливі, то народ обдертий, обпитий, матюкливий? Нічого подібного. Навколо — український дух. Українські усміхнені люди. Чисті, охайні, хто — в модному одязі, хто — в етно. Поруч причепурені виховані діти", — із захватом ділиться враженнями письменниця.

— не Русь!"

Ніцой яскраво розгромила міф про "братні народи" Зокрема її вразили маленькі діти, що граються у хазяйновитих голів сімейств, життєрадісні дорослі, які спілкуються один із одним чистою українською мовою і уникають русизмів, а також родина ромів, яка прогулювалася ярмарком у вишиванках і також говорила українською.

Крім того, Ніцой вразило різноманіття товарів народного промислу на фестивалі, національних страв, виставок і незрівнянна атмосфера українськості навколо.

"Якщо українці у глибинці за несприятливих умов такі, то уявляєте, які ми будемо за сприятливих умов? Уявляєте?! Розумію, чому нас північний сусід ненавидить", — підсумувала письменниця свою розповідь.

Джерело

 

Все буде Україна