«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Загибель MH17: нагороджений Путіним перевізник "Бука" вирішив повернутися на Донбас

Російський військовий Сергій Дубинський з позивним "Хмурий", причетний до перевезення "Бука", який збив лайнер МН-17 на Донбасі, і нагороджений за це особисто президентом РФ Володимиром Путіним, планує повернення або візит до окупованого Донецька.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив російський "доброволець" і блогер Олександр Жучковський, уточнивши, що він залишив "республіку" у 2015 році. - пише Обозреватель

"Його викликали в РФ на "переговори", а в'їзд назад закрили, незабаром ГРУ було розформовано і на його базі створена республіканська гвардія ДНР", - додав він.
Також Жучковський додав, що Дубинський в "ДНР" більше відомий під псевдонімом Петровський.

"Відставний російський військовий, командувач Краматорським гарнізоном та заступник Стрєлкова за часів оборони Слов'янська, засновник і керівник ГРУ ДНР", - перерахував блогер його "регалії".

Як повідомляв OBOZREVATEL, міжнародна слідча група ідентифікувала понад 100 осіб, які були причетні до транспортування "Бука". Однак, за даними Bellingcat, безпосередню відповідальність за організацію операції ніс відставний російський офіцер Сергій Дубинський.

Раніше нідерландське видання опублікувало статтю, в якій оприлюднені імена головних підозрюваних у справі збитого літака рейсу МН17 над Донбасом у 2014 році.

У статті наголошується, що Служба безпеки України визначила групу з семи осіб, причетних до трагедії МН17. У цьому списку фігурують імена російських військових Ігоря Гіркіна (Стрєлкова), Сергія Дубинського і Миколи Ткачова.

Все буде Україна