«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Зараз не 2014 рік. Україна стала сильнішою": Монастирський пригрозив розстрілом "гіркіним", які спробують вдертися в Україну (відео)

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський емоційно звернувся до українців на тлі загрози вторгнення Росії. Очільник МВС наголосив, що 300 тисяч поліцейських, нацгвардійців, прикордонників і рятувальників щодня несуть службу по захисту внутрішньої безпеки України. Відеозвернення з'явилося у Facebook МВС, передають Патріоти України.

"Попри будь-які заяви про можливі агресивні дії з боку Російської Федерації, ніхто не панікує і не боїться! Кожен просто виконує свою роботу для спокою українців", - заявив Монастирський. Водночас очільник МВС наголосив, що відомство зробить усе, щоб не допустити повторення сценарію весни 2014 року в Харкові, Луганську, Донецьку, а також у Слов'янську.

"Ми, в Міністерстві внутрішніх справ не допустимо жодних сепаратистських проявів, на кшталт тих, що були навесні 2014-го року в Харкові, Луганську, Донецьку. Повторення Слов'янську ми також не допустимо. Якщо якийсь "гіркін" спробує захопити адмінбудівлі, він буде розстріляний нашим спецназом без попереджень і будь-яких коливань", - заявив Монастирський.

Міністр закликав українців зберігати спокій і не панікувати. "Зараз не 2014 рік. Україна стала сильнішою і організованішою", - додав він.

Все буде Україна