«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Засуньте в одне місце толерантність": в Чернігові роми побили перехожого

У Чернігові роми напали на чоловіка і намагалися його пограбувати, однак цьому завадили перехожі. Про інцидент розповів Олександр Тарнавський у Facebook.

"Поверталися з дружиною додому з магазину. Помітили, як на іншій стороні вулиці двоє ромів б'ють чоловіка, крадуть у нього сумку і починають бігти. Погнався за ними. Разом зі мною за ними погнався небайдужий перехожий. Хвилин через 10 біганини "роми" втомилися бігти і запропонували забрати сумку і відпустити їх. Принципово продовжив погоню. Прямо під першою школою моя плюха зупинила втікача, внаслідок чого він ефектно намертво впав в клумбу", - розповів він.

Нападниками виявилися роми з Молдови, які проживають в Чернігівській області.

"Одного звуть Ібріян Радуль (17 років), інший - Артур (31 рік). Швидше за все, знаходилися під впливом алкоголю і амфетаміну, але на запевнення я не їздив - брехати не буду. Напад на мужика бачили чоловік 20-30, але втрутився зі мною тільки один чоловік. Люди не будьте байдужі, бо колись і до вас хтось поставиться байдуже в схожій ситуації ", - закликав він.

"А потім всі говорять, що постраждали "ні в чому не винні цигани". А що вони вміють? Де їх славна історія, яку викладають в моєму універі в предметі "історія рома"? Мої діди і прадіди орали цю землю, воювали за неї. вони поливали її своїм потом і кров'ю. Що робила ця "нація"? Що робить зараз, коли в країні війна? Багато їх воювати за цю землю поїхали?" - поцікавився він.

Тарнавський додав, що бідні роми крадуть металобрухт і займаються крадіжками, а багаті - торгують наркотиками.

"Тому засуньте в одне місце толерантність і "немає поганих націй, є погані люди", - резюмував він.

Джерело

Все буде Україна