«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зеленський записав перше гучне «президентське» звернення до українців: Я вам це обіцяю…

Український шоумен Володимир Зеленський, який є одним з лідерів президентського рейтингу, оприлюднив інтригуюче звернення

Відповідний відеоролик він оприлюднив на своїй особистій сторінці в Instagram. повідомляє  politeka.net

Йдеться про фрагмент з першого сезону популярного українського серіалу «Слуга народу».

У коментарі під опублікованим відеороликом український шоумен зазначив, що серіалу «Слугу народу» виповнилося вже три роки.

У фрагменті, оприлюдненому в Instagram, головний герой Зеленського вперше звернувся до українського народу після того, як його обрали президентом країни.

«Я обіцяти не буду. По-перше, це нечесно. По-друге, я в цьому абсолютно нічого не розумію. Але це поки, я розберуся. Я знаю лише одне: надходити треба так, щоб потім не було соромно дивитися дітям в очі, і батькам. І всім вам. Саме це, українці, я вам обіцяю », – заявив персонаж Василь Голобородько.

Фоловерів сподобалося «звернення до українців» і вони відзначили, що готові підтримати кандидатуру Володимира Зеленського на майбутніх президентських виборах в 2019 році.

«Зеленський – наш президент!», «Володимир йдіть в президенти, заради Вас я піду голосувати, наведіть порядок», «Володимир, з таким же настроєм, йдіть в президенти – ми вас підтримаємо!», «Вова, вся Україна тебе підтримає» , «Та давай уже Володя! давай йди по справжньому на пост президента !! Ми всі! Вся країна буде ЗА! », – пишуть вони в коментарях під публікацією шоумена.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Слуге Народа 3 года!) #слуганароду #березень2019

Допис, поширений Владимир Зеленский (@zelenskiy_official)

Все буде Україна