«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зґвалтована зізналася у коханні до ґвалтівника: історія, яка вразила всю Україну (ВІДЕО)

На Тернопільщині 17-річна Людмила Прошин збирається вийти заміж за свого ґвалтівника, який зараз відбуває покарання за те, що вступив в інтимну близькість з дівчинкою в 12-річному віці.

Про це сказано у випуску програми "Стосується кожного" від 20 травня, який опублікований на YouTube. Журналісти описали історію:

«28-річного Юрія вперше в будинок привела мама дівчинки. Люді було всього 12 років, коли вона твердо вирішила, що буде разом з Юрою все життя. Але в їхні відносини втрутилися закон і поліція. Юрія звинуватили в зґвалтуванні неповнолітньої і присудили 11 років позбавлення волі. За співучасть тюремний термін отримала і мама Люди».

За інформацією видання "Реально", все відбулося в селі Срібне Збаразького району Тернопільської області.

Видання повідомляє: «Протягом півроку 28-річний Юрій Єкало мав статеві стосунки з 46-річною Валентиною та її доньками - 18-річною Іриною і 12-річною Людмилою. Спочатку Валентина, яка до речі заміжня і в той час з чоловіком Муталіном жила в одному будинку, розповідала односельчанам, що Юрій - чоловік старшої дочки Ірини. Але потім батько дівчат почав розповідати, що чоловік, який був неодноразово засуджений, має інтимні стосунки з молодшою ​​дочкою - дванадцятирічною Людмилою». Відзначається, що тепер двоє сестер - Ірина і Людмила, чекають Юрія з в'язниці.

Обидві дівчинки під час ефіру заявили, що люблять його.

Сам Юрій, виявляється, закоханий в уже сімнадцятилітню Людмилу, яку і зґвалтував кілька років тому, коли дитина вчилася в шостому класі.

Сама потерпіла запевняє, що все відбулося за її згодою та за великої взаємної любові. За той час, як її ґвалтівник перебував у в'язниці, вона встигла вийти заміж і народити сина. Зараз дитині вже півроку.

В якості експерта в студію запросили юриста Ганну Маляр. Вона назвала ситуацію такою, що не вкладається в голові. На своїй сторінці в Facebook вона написала:

«Їй було 12, а йому 28 коли у них сталася близькість. Далі вирок - 11 років за згвалтування ... Але пройшло 6 років. Він все ще в колонії. Вона за цей час вже була одружена з іншим, народила дитину і... зрозуміла, що любить свого "ґвалтівника". Каже, що у них був секс за взаємною згодою, вони люблять один одного і вона не розуміє, чому його засудили. Вони переписуються. Він їй шле з колонії цілі зошити, списані зізнаннями в коханні. І вони збираються одружитися».

Джерело

Все буде Україна