«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Живе зі смаком! Будинок Зеленського: якою нерухомістю володіє кандидат в президенти…

24 січня Зеленський показав свою декларацію за 2017 рік, а наступного дня подав документи до ЦВК і оприлюднив свою передвиборчу програму.

Що відомо про нерухомість Володимира Зеленського?

З 2008 року Зеленсьнський є власником будинку площею 353 квадратних метрів із земельною ділянкою 1200 квадратних метрів. Дім розміщений в елітному містечку «Маєток» у селі Іванковичі, що за 30 кілометрів від Києва, пише канал «24«.

Що цікаво, містечко перебуває під цілодобовою охороною. На територію можуть пропустити лише якщо господар підтвердить ваш візит. Для життя є всі комфортні умови – садок і школа, ігрова зона, спортивний майданчик для дітей, автомийка та СТО, а також власне озеро.

Двоповерховий будинок Зеленського з вітражними вікнами складається з трьох санвузлів, просторої кухні-їдальні, декількох спалень і літньої тераси. Замість гаража у кандидата в президенти є навіс, де він тримає свій позашляховик Land Rover вартістю 4,7 мільйона гривень.

У Києві Володимир Зеленський володіє ще такою нерухомістю:

- квартира площею 131,9 квадратних метрів;
- два паркувальні місця площею 20,90 і 20,70 квадратних метрів;
- дві квартири, які є його спільною власністю з братами Сергієм і Борисом Шефірами загальною площею 453,1 квадратних метрів.

У декларації зазначено, що дружина Зеленського Олена в окупованому Криму має квартиру площею 129,8 квадратних метрів, а також паркувальне місце.

У Києві дружина Зеленського є власницею таких об’єктів:
- квартира площею 284 квадратних метрів;
- нежитлові приміщення площею 337,8 квадратних метрів, які є її спільною власністю разом із Ларисою й Оленою Шефірами;
- нежитлові приміщення площею 305,9 квадратних метрів, які є її спільною власністю разом із Сергієм Шефіром.
З листопада 2014 року Зеленські орендують у Великій Британії квартиру площею 91,9 квадратних метрів. Вартість такого житла становить 42,2 мільйона гривень.

Джерело: merezha.co

Все буде Україна