«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

“Жодних послаблень!”: Береза закликав покарати ANNA MARIA! А що скажете Ви?

Фіналістки Національного відбору ANNA MARIA, які оскандалились недавнім інтерв’ю, під час якого заявили, що “війни в Україні немає”, а також відмовилися визнавати анексію Криму РФ, не мають права представляти країну на “Євробаченні-2019”.

Про це у Facebook заявив позафракційний депутат Борислав Береза. Він підкреслив, що це особистий вибір сестер Анни та Марії Опанасюк, проте кожен громадянин також має право вибирати, хто стане обличчям України на міжнародному конкурсі.  Повідомляє korupciya.com

“Жодних послаблень для сепарів, зрадників і колаборантів не може бути”, — заявив політик.

“У нас не сталінські часи і діти за батьків не відповідають. Але якщо батьки, в анексованому Криму, зрадили Україну й вірою та правдою служать загарбникам, а їхні діти не називають Росію окупантом і агресором, якщо вони не можуть назвати чий Крим і якщо їм лояльність Кремля важливіша за Україну, то вони лише підтверджують приказку, що “яблуко від яблуні недалеко падає”, — написав нардеп.

“Хочуть жити з такими поглядами — нехай живуть. Але поки в анексованому Криму ФСБ хапають татарів та українців за проукраїнську позицію, поки гинуть наші хлопці на Донбасі, поки захоплений Крим і частина сходу України, поки Сенцов, Карпюк та інші нудяться в неволі, поки українських моряків захоплюють в Азові, до тих пір люди з антиукраїнськими поглядами не ті, хто має право представляти Україну”, — продовжив він.

Береза додав, що йому зрозуміло, чому дует не говорить про те, чий Крим. Їхня мати Лариса Опанасюк наразі проживає в Сімферополі, є заступником так званого голови Ради міністрів Криму і керівником апарату “Совміну”. У 2014 році вона була нагороджена медаллю Міноборони РФ “За повернення Криму”. Їхній батько прийняв присягу служити окупантам і ще нещодавно був суддею в захопленому Криму.

“Але мені не зрозуміло, як можна було йти на національний відбір, маючи батьків колаборантів і розділяючи їх погляди. Тому говоримо дівчаткам, які не знають, чий Крим, і хочуть зберегти кар’єру своїх батьків, “прощайте” і робимо вибір серед решти”, — підсумував політик.

 

У нас не сталинские времена и дети за родителей не отвечают. Но если родители, в аннексованом Крыму, предали Украину и верой и правдой служат звахватчикам, а их дети не называют Россию оккупантом и агрессором, если они не могут назвать чей Крым и если им лояльность Кремля важнее Украины, то они лишь подтверждают поговорку, что "Яблоко от яблони не далеко падает". Это их выбор. Но и у меня есть право на мой выбор. И я не хочу, чтоб подобные манкурты представляли мою Родину на международном конкурсе, пускай это и Евровидение. Хотят жить с такими взглядами – пусть живут. Но пока в аннексированном Крыму ФСБ хватает татар и украинцев за проукраинскую позицию, пока гибнут наши ребята на Донбассе, пока захвачен Крым и часть востока Украины, пока Сенцов, Карпюк и другие томятся в неволе, пока украинских моряков захватывают в Азове, до тех пор люди с антиукраинскими взглядами не те, кто имеет право представлять Украину. Мне понятно почему дуэт Анна-Мария не говорит о том чей Крым. Ведь их мама Лариса Опанасюк в настоящее время проживает в Симферополе, является заместителем так называемого председателя Совета министров Крыма и руководителем аппарата "Совмина". А в 2014 году она была награждена медалью Минобороны РФ "За возвращение Крыма". Их папа приняв присягу служил оккупантам и еще недавно был судьей в захваченном Крыму. Но мне не понятно, как можно было идти на национальный отбор имея родителей коллаборантов и разделяя их взгляды. Поэтому говорим девочкам, которые не знают чей Крым и хотят сберечь карьеру своих родителей, "прощайте" и делаем выбор из оставшихся. У нас не самые простые времена и никаких послаблений для сепаров, предателей и коллаборантов не может быть. А Roman Skrypin красавчик. Задал правильные вопросы. И сразу стало все понятно. Мне больше сказать нечего, а Анне-Мария нечего больше делать на национальном отборе.

Все буде Україна