«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зявилися фото будинку Єпіфанія під Києвом (ФОТО)

У дворі Єпіфанія є будинок для гостей, а також споруда Стало відомо про житло глави новоствореної Православної церкви України Єпіфанія.

Його володіння розмістилися в Київській області – в селі Святопетровское (Києво-Святошинський район). - Джерело: Страна

На вулиці, де знаходиться особняк владики, майже всі будинки-недобудови. Раніше на цьому місці було поле, потім його віддали під забудову. Посиленої охорони або будки зі сторожем поки що немає. На вулиці є шлагбаум, але він відкритий.
Будинок Єпіфанія вибивається із загального ансамблю вулиці яскраво-жовтим кольором. Двір обнесений невисоким парканом. Всередині, крім основного будинку, є кілька будівель по типу гостьового будиночка і господарського приміщення.

Вулиця ретельно почищена від снігу і машини по ній вільно їздять. Сусіди у Єпіфанія тільки лише з одного боку. З іншого – порожня ділянка.

Як свідчить виписка з реєстру нерухомого майна, площа будинку склала 206 квадратних метрів. Тут же у владики є дві ділянки – 0,9 і 0,7 гектара для ведення присадибного господарства. Сьогодні нерухомість в цьому місці продається від 500 доларів за квадратний метр. Таким чином, будинок голови новоствореної української церкви може коштувати мінімум 100 тисяч доларів (більше 2,77 мільйона грн).
В офіційній біографії архієрея йдеться, що його дитинство і шкільні роки пройшли в селі Стара Жадова Сторожинецького району Чернівецької області, де в 1996 році він закінчив Старожадовскую середню школу.

Крім будинку під Києвом він також володіє декількома земельними ділянками в рідному селі – будинок і присадибна ділянка дісталася йому за рішенням суду, можливо, у зв’язку з отриманням у спадок. Також у Єпіфанія є ділянка площею в 1,4 гектара, якою він обзавівся в березні цього року.

Земля там має цільове призначення – для ведення товарного сільгоспвиробництва. Відразу ж після покупки Єпіфаній передав ділянку на 7 років в оренду скандально відомій “дочці” агрохолдингу “Мрія” – ТОВ “Мрія Фармінг Буковина”, яку нардеп Максим Бурбак навесні цього року звинувачував у земельному рейдерстві.

Також Думенко володіє пасовищем в селі Стара Жадова (0,3 гектара) і такого ж розміру покосом. Ці ділянки були йому передані безоплатно рішенням місцевої сільської ради в кінці осені 2016 року.

Все буде Україна