«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Значення імені Валентина, походження, сумісність

Значення імені Валентина

Валентина – жіноча похідна від імені Валентин. З латинської мови воно перекладається як «сила». У корені цього імені «Вал» криється індоєвропейське значення «мати силу».

У двадцятому столітті на території нашої країни, жіноче ім’я Валентина користувалася достатньою популярністю. Проте в нинішньому столітті воно посідає останні рядки рейтингів жіночих імен.

Згідно теорії «Таємниця імені», яка вивчає взаємозв’язок між поєднанням складів і літер з долею господаря ім’я і його характером, у значенні імені Валентина закладені твердість натури, напруженість, плавно перетікають в простоту і легкість.

Походження імені Валентина
Ім’я Валентина прийшло до нас з Давнього Риму, після прийняття християнства на Русі. У 988 році кожен східний слов’янин отримував ім’я від священика, яке давалося в честь якогось святого. У Валентини такою покровителькою є діва-мучениця, з таким же ім’ям. Її рід походив із Кесарії Палестинської. Під час царювання імператора Максимиане Галерії святу усікли мечем за невизнання богів.

Характеристика імені Валентина
Валентина спокійна і дружелюбна. Але в силу особливості її характеру, що полягає в різких перепадах настрою, іноді може розлютитися. Оточуючі її люди прощають це, так як знають, що вона не злопам’ятною. Вона гостинна, є чудовою господинею. Жінки з цим ім’ям відрізняються завидним здоров’ям, активністю і витривалістю. Однак є й уразливі місця, які схильні до захворювань – це шкірний покрив і органи шлунково-кишкового тракту.

Характеристика імені Валентина вказує на її веселу вдачу і легкість в спілкуванні. До справ Валентина підходить з великою відповідальністю. Її завзятість і бажання довести все до кінця може стати в нагоді в науковій та медичній сфері діяльності. Командувати і контролювати людей Валентина не любить, тому їй важко займати керівну посаду.

Сумісність імені Валентина
Валентина закохується відразу і будь-які зв’язки з чоловіками свідомо розглядає з точки зору серйозних стосунків. Шлюб завжди вступає з любові і є зразковою дружиною, матір’ю та господинею. Але в основному перші її шлюби бувають недовговічними.

Благополуччя у відносинах несе сумісність імені Валентина з Анатолієм, Віктором, В’ячеславом, Григорієм, Євгеном, Іллею, Костянтином, Семеном, Едуардом. Союз з одним із власників цих імен буде довго існувати в щастя, повагу і у вірності один до одного.

Шлюб Валентини може не скластися з Антоном, Альбертом, Владиславом, Георгієм, Олегом, Платоном, Станіславом і Ярославом.

Іменини
День Ангела у Валентини тричі в році: 29 липня, 23 лютого і 10 листопада.

Відомі люди
Легендарна Валентина Терешкова – перша жінка-космонавт. Будучи пілотом космічного корабля «Восток-6», в 1963 році в поодинці зробила космічний політ;
Валентина Тализіна – актриса театру і кіно, народна артистка РРФСР, яка знялася в 93 кінофільмах і зіграла більше десяти ролей в театрі;
актриса Валентина Сєрова;
Валентина Малявіна – актриса;
Валентина Пономарьова – співачка.

Пише - badabum.info

Все буде Україна