«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Зробіть цей крок: Савченко написала листа Путіну

Народна депутатка Надія Савченко заявила, що написала лист президенту РФ Володимиру Путіну.

Зазначається, що вона попросила помилувати українських в’язнів. У листі Савченко звернулася до "шановного Володимира Володимировича" як "уповноважений представник українського народу" і як офіцер ЗСУ, який давав присягу українському народу.

"Виняткова ситуація, яка склалася навколо долі моїх співвітчизників, які зараз перебувають в місцях позбавлення волі Російської Федерації, не може не змусити мене звернутися особисто до Вас за допомогою відкритого листа, зі щирим проханням звільнити громадян України будь-яким правовим способом", — йдеться в листі.

Савченко підкреслила, що не скоювала злочинів проти РФ і ніколи не зверталася до Путіна з проханням про помилування. Окрім того, вона назвала можливе звільнення українських політв’язнів "жестом доброї волі Глави Російської Федерації".

"Я прошу Вас прийняти рішення про помилування і зробити цей крок, щоб мир на Українській землі, мир між українськими і російськими народами і мир в міжнародних відносинах Росії і України й інших країнах цивілізованого демократичного суспільства став можливий, що для Російської Федерації є важливим, виходячи з Ваших заяв", — пише Савченко.

Вона також додала до листа список з 66 імен в’язнів, яких попросила звільнити.

Джерело

Все буде Україна