«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

ЗСУ розгромили три групи окупантів під Харковом: захоплено штабну документацію ворога. Фото

Воїни 92-ї механізованої бригади Збройних Сил України та добровольчі загони під Харковом розгромили дві батальйонні тактичні групи 138-ї мотострілецької бригади та зведену батальйонну тактичну групу 59-го танкового полку ЗС РФ. Захоплено їхні штаби та вся документація.

Про це повідомив український журналіст, головний редактор видання "Цензор.нет" Юрій Бутусов. За його словами, понад 60 військовослужбовців цих частин здалися в полон.

Як зазначив журналіст, у розпорядженні українських захисників опинилися штаби зазначених частин, вся штабна документація, карти, списки особового складу, машини управління, повні комплекси зв'язку, ключі, а також начальник артилерії та начальник зв'язку 59 
полку.
"Дуже смішна деталь – написали рапорт у штабі, що їхні документи та карта згоріли внаслідок прямого влучення міни до бліндажу. Насправді документи кинули, тікали в паніці, навіть кинули рапорт про знищення робочої карти", – уточнив Бутусов.

Нагадаємо, що раніше Бутусов також поділився записом, як під Харковом бійці ЗСУ влучним ударом "Стугни" знищили танк російських окупантів. Військовий кремлівської армії встиг вилізти з техніки, що горіла. Втрати противнику завдали також бійці 92 бригади ЗСУ. Внаслідок роботи захисників російський Т-72 повністю згорів.

Все буде Україна