«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Звідки такі гроші? Чиновниця з Одеси повечеряла у Києві на три мінімальні зарплати українця. ФОТО

Ставлениця МОЗу 17 грудня повечеряла на три мінімальні зарплати у компанії народного депутата у закладі Catch Seafood Restaurant на вулиці Володимирській, 12,

Про це повідомили журналісти програми “Стоп корупції”, передають Патріоти України.

Дубініна замовила салат із морепродуктів (655 грн), восьминога (755 грн), устриці (мінімум 400 грн за шість штук, найдорожчі – від 1500 грн), сібаса (295 грн/100 грн) та вино. Згідно з меню, вечір обійшовся компанії приблизно в 10 тис. грн, що у три рази більше мінімальної заробітної плати в Україні.

Нагадуємо, Національне агентство з протидії корупції повідомило, що Дубініна не задекларувала “істотні зміни майнового стану”. Відомство запросило чиновницю надати пояснення та ознайомитись із протоколом про адміністративне правопорушення.

Екс-виконувачка обов’язків ректора одразу пішла на лікарняний, що не завадило їй відвідати престижний заклад. Через скандальні призначення МОЗу, скасовані у судовому порядку, та відсутність у закладі керівника із правом чинного підпису, частина студентів Одеського національного медичного університету не приїхала на навчання, інша ж опинилася під загрозою депортації.

За словами очевидців, у ресторані чиновниця обговорювала з нардепом варіанти свого повернення в ОНМедУ. “Я почув, як ви обговорювали, що плануєте повернутися в медичний університет”, – сказав журналіст Антон Клітний, але чиновниця це не прокоментувала. З ресторану Дубініна поїхала на синьому Volvo XC60 2017. В Україні вартість такого авто стартує від 1,6 млн гривень.

За часів екс-президента-утікача Віктора Януковича чиновниця працювала заступником міністра охорони здоров’я. У вересні 2018 року наказом в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун Дубініну призначили виконувачкою обов’язків ректора Одеського національного медичного університету. 27 вересня 2018 року Окружний адміністративний суд міста Києва визнав цей наказ незаконним. Колектив ОНМедУ назвав призначення екс-заступниці міністра спробою рейдерського захоплення.

Все буде Україна