«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Cкaндальна телеведуча Оскана Марченко неочікувано покинула шоу "Танці з зірками" на каналі "1+1." Деталі.

Одна з найбільш скандальних учасниць проекту «Танці з зірками» Оксана Марченко на своїй особистій сторінці в Інстаграм повідомила, що змушена покинути шоу через проблеми зі здоров’ям.

«Дорогі друзі, я покидаю шоу” Танці з зірками “- це був новий цікавий досвід. Я вдячна Богу за кожен прожитий день. Є лише одна обставина, яка змушує мене зробити цей крок. Під час підготовки до прямих ефірів, на репетиції, я зламала 2 ребра. Це була дуже гостра біль, але я подумала, що сильно потягнула зв’язки або м’язи, приймала знеболююче і, зціпивши зуби, продовжувала репетирувати », – написала телеведуча.

Марченко зазначила, що довго терпіла біль, проте не покидала шоу, так як прийшла на проект заради дочки. «Часом біль був нестерпним, я йшла в роздягальню, плакала, щоб ніхто не бачив, ставила собі ще більш сильні знеболювальні ін’єкції і знову репетирувала. Лікарю, вибачте, що я не говорила Вам про це, і вибачте, що я не зробила знімок раніше, а тільки нещодавно. Інакше Ви заборонили б мені танцювати ще тоді, а саме в той момент мені було це необхідно, тому що це була мрія моєї дочки. Перед ефірами все повторювалося: болезаспокійливі – і я знову могла танцювати і працювати », – написала Оксана.

Знаменитість подякувала всім, хто підтримував її в шоу, а також активно голосував за неї, зазначивши, що вона дуже їм вдячна. «Я хочу подякувати всім людям, які робили це шоу, з якими мені пощастило зустрітися на проекті. Працювати з професіоналами – велике щастя! Я хочу подякувати всім учасникам шоу – це відмінні люди, і я дуже горда, що була однією з вас. Особливо я хотіла б подякувати моєму партнеру, хореографу Дімі Чапліну, з яким нас тепер пов’язує велика дружба, – за його терпіння, працьовитість, принциповість і чесність », – повідомила знаменитість.

Джерело

Все буде Україна