«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Дмитро Комаров переміг у номінації XXL Men’s Awards 2018

Ведучий 1+1 здобув перемогу в категорії «Обличчя з екрана».

24 квітня, відбулося нагородження XXL Men’s Awards 2018. Про це інформує сайт телеканалу 1+1. Редакція журналу XXL вже вдруге виділяє чоловіків, які вирізняються бездоганним смаком до життя, умінням в будь-якій ситуації зробити правильний вибір і заслужити загальне визнання, відзначаючи їхні заслуги і визначаючи переможців у різних номінаціях.

Найвідоміший мандрівник країни, ведучий тревел-шоу Світ навиворіт Дмитро Комаров отримав перемогу в категорії «Обличчя з екрана». Вручила нагороду Дмитру українська співачка, ведуча шоу Розсміши коміка. Діти Настя Каменських.

«Друзі мої! Велике вам пасибі за вчорашнє голосування! Нагорода XXL Men’s Awards 2018 – наша. Вчора ви не дарма так активно голосували. Результат – перемога в номінації «Обличчя з екрана». Для мене це насамперед ваша висока оцінка програми Світ навиворіт і всієї нашої маленької команди. Дякую кожному з вас за голоси, любов і дружбу», – коментує свою перемогу Дмитро.

Номінантами цієї категорії також були Юрій Горбунов, Влад Яма, Олександр Денисов, Володимир Зеленський, Ігор Ласточкін та Сергій Притула.

Джерело

Все буде Україна