«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Я дітей називаю козами: Полякова розповіла про свої стосунки с дочками

Оля Полякова зізналася, що називає своїх дочок "козами"

Таким одкровенням артистка поділилася в гумористичному шоу "Вечір з Наталією Гаріповою", яке вийде в ефір 21 квітня о 21:30 на телеканалі СТБ. Крім того, в ефірі Полякова поділилася розповіддю про те, що у неї було з колишніми, як її підпалили на сцені, та скільки вона платить своїй дочці за кліпи, повідомили "Обозревателю" у прес-службі СТБ. Зі своїми дочками співачка спілкується своєрідно.

"Я дітей називаю козами. Вони мене теж називають коза. А чоловік - головний пастух. Все гармонійно", - говорить Оля.

До слова, в студію вона прийде зі своєю старшою дочкою Машею, яка надзвичайно схожа на зіркову матір. Також Полякова зізналася, що не економить бюджет зйомок, залучаючи до процесу дітей. "Я заплатила за зйомки старшої дочки 1000 гривень. Вона дуже просунута та не знімається в моїх кліпах безкоштовно", - розповіла Оля. Крім того, артистка розповіла, як вона загорілася на сцені.

"Я вийшла на сцену з палаючим кокошником на голові. Там є свічки, які повинні були вчасно згаснути, але вони догоріли до голови, конструкція почала плавитися, капати на руки, загорівся костюм. Мої дівчата намагалися мене гасити, а я-то думала, що ці дурепи мене б'ють просто. Вони плескають по плечах, а я відмахуюся. Тільки коли почула запах палаючої курятини, зрозуміла, що треба щось робити", - зізналася співачка.

Відома українська співачка Оля Полякова- щаслива мама двох донечок. Зірка часто ділиться знімками дітей на власній сторінці в Instagram. Фолловери неодноразово відмічали, що старша дочка, Маша, схожа на зіркову маму як дві краплі води. А от сьогодні розкрився талант молодшої дочки Аліси. Вона успадкувала у Олі музичний дар.

Все буде Україна