«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Євробачення 2018: Андрій Данилко запідозрив TAYANNA у шахрайстві на Нацвідборі (ВІДЕО)

TAYANNA звинуватили у виступі під фонограму

У ході фіналу українського Нацвідбору на Євробачення 2018, який транслювався телеканалами СТБ і UA: Перший, розгорівся скандал. За словами члена журі Андрія Данилка, після другого півфіналу він отримав безліч дзвінків від людей, які нібито запідозрили співачку TAYANNA в шахрайстві і виступах з фонограмою.

Крім того, після виступу артистки у фіналі Нацвідбору з композіцеей "Леля", Данилко сказав, що складається таке враження, що "перша частина була наживо, потім враження що була платівка".

На що артистка TAYANNA (Тетяна Решетняк) відповіла, що їй навіть приємно це думка, але такого живого звучання вона домоглася лише щоденними уроками по 6-8 годин.

Із залу почали кричати "ганьба" і соромити Данилко за те, що він підняв цю тему. До слова, не стримав емоцій та адміністратор артистки, який вибіг в зал до Данилко з криками "Ганьба! Як вам не соромно". У свою чергу, член журі не став мовчати і запропонував обуреного чоловіка "піти в пи*ду" і "випити таблетку".

Щоб довести, що виконання дійсно не під фонограму, режисери ефіру включили частину пісні, де суддям здалося, що ТAYANNA виступає не вживу. Крім того, артистка погодилася повторити і виконала на сцені приспів конкурсної пісні "Леля".

У відповідь на критику з залу Данилко вказав, що подібний інцидент піде лише на користь артистці, так як своєю згодою заспівати повторно TAYANNA спростувала всі аргументи і чутки про фонограму.

Нагадаємо про те, що позаминулого року, Костянтин Меладзе розкритикував Джамалу через сукню на Нацвідборі і побажав їй зібрати таку команду, яка зробить все можливе і неможливе, щоб номер артистки став ідеальним. Мабуть, цього року, скандалом також вирішили підігріти інтерес до TAYANNA.

Джерело: tochka.net

Все буде Україна