«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Євробачення 2018: найгучніші скандали і спокуси за всю історію конкурсу (відео)

Чого тільки не було...

За всю історію "Євробачення" (з 1956 року) жоден відбір не обходився без скандалів. Так сталося, що шоу з аудиторією більше 600 мільйонів глядачів просто не може пройти спокійно. Напередодні чергового етапу у Лісабоні згадаємо найбільші конфузи за період існування конкурсу:

Борода

Перемога транвестита Кончіти Вурст стала холодним душем для багатьох. Особливо для Росії. У минулому – Томас Нойвірт витримав хвилю критики навіть з боку російських політиків. Останні запевняли: більше він на жоден конкурс не потрапить.

Плагіати

Почалося все ще у 2013-му, коли в епіцентрі скандалу опинилася конкурсантка з Росії Діна Гарипова. Мова йшла про пісню What If, написану шведськими продюсерами Габріелем Аларесом і Йоакимом Бьорнбергом. Музичні критики знайшли чимало спільного із західними хітами: від From Sarah with love Сари Коннор до My heart will go on Селін Діон. В плагіаті також звинуватили переможницю Євробачення 2013 Емілі де Форест. Конкурсна пісня була дуже схожа на композицію I Surrender групи K-Otic 2002 року.

Пут-ін?

У 2009-му Грузія віддала перемогу під час відбору Стефане і 3G з композицією We don't wonna put in. Колектив визнав: це протест проти політики Путіна та господаря Кремля зокрема. Європейський мовний союз зажадав від Грузії змінити текст пісні або замінити її, проте грузинська делегація відмовилася піти на поступки і оголосила про своє рішення не брати участь у конкурсі.

Почулося?

2007 рік став роком Сердючки, при чому не тільки у сенсі популярності. Росія образилася на Данилка, і відомо чому - у фіналі конкурсу замість слів "Лаша тумбай" почули фразу "Раша, гуд бай".

Трохи еротики

19-річна Лєна Майєр-Ландрут з Німеччини справила справжній фурор на конкурсі у 2010 році. Напередодні фіналу в мережі з'явилися фрагменти фільму, в якому дівчина знялася ще у вересні 2009 року: у ньому учасниця Євробачення займалася сексом в басейні.

Джерело

Все буде Україна