«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Комедія 18+ із Притулою: опубліковано офіційний трейлер

Зірковий склад знайомий кожному українцю

У відкритому доступі нещодавно виклали перший офіційний тізер романтичної комедії "Секс і нічого особистого". В адаптації канадської стрічки зіграв шоумен Сергій Притула, артист Андрій Данилко та знайомий глядачам за "Сторожовою заставою" актор Роман Луцький. До слова, саме йому дісталася одна з головних ролей.

Притула ж зіграє героя другорядного, але від цього не менш кумедного. Для нього це – перша спроба проявити себе в кіно.

Історія перетворення на ловеласа

Задум режисера невибагливий – гуморист стане одним з наставників скромного хлопця, якому не щастить з дівчатами. Коли отримає настанови від "вчителів", уявить себе справжнім мачо і помчить підкорювати серця. Як відомо, виробництвом стрічки займається компанія StarMedia за підтримки Держкіно. Бюджет фільму – приблизно 26 мільйонів гривень.

Тримають у таємниці хіба що ім'я головної героїні. Автори ідеї обіцяють представити молоду акторку на літньому кіноринку в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю. Зйомки основних сцен комедії будуть проходити в Києві, Львові та Празі. Фільм буде насичений гумором. Слід відзначити, що до цього Притула вже проявив себе в іншому, досить нетиповому для нього жанрі – озвучував вітчизняні мультфільми.

Особливо полюбилися шоумену "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила", а також "Бігфут", де його голосом говорив Бігфут-молодший.

Джерело

Все буде Україна