«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Melovin зізнався, що думає про Самойлову на Євробаченні

Минулого року саме вона викликала шквал критики на свою адресу

Минулого року, коли Україна завдяки феєричній перемозі Джамали отримала шанс приймати міжнародний пісенний відбір "Євробачення", чи не найбільше суперечок точилося навколо приїзду конкурсантки з РФ, Юлії Самойлової. Чи було справедливим рішення? Ствердно на це питання відповів переможець цьогорічного Національного відбору Melovin. Він радить не сприймати артистів як маріонеток, хоча не заперечує необхідності у будь-який момент відстоювати інтереси власної країни. Особливо, що стосується творчості:

"Я ніяк не ставлюся до бойкотів, тому що я їх не люблю. Я дуже добре ставлюся до Юлії Самойлової. Я завжди за те, щоб люди - неважливо, які у них проблеми або обмеження, - займалися музикою, займалися своєю справою. Але Україна - моя улюблена країна", - розповів він в коментарі "Німецькій хвилі".

Цікаво, що сам Melovin попри таку лояльність до інших учасників навіть не думає поступатися нікому місцем. Під час презентації ролику в Амстердамі, один з іноземних журналістів запитав його – чи вважає Костя свої шанси на перемогу гідними, адже його включили за прогнозами до трійки лідерів ще кілька днів тому. На що він впевнено заявив: не любить ховатися за кимось, мусить бути першим. Українцям обіцяє зробити все можливе, аби номер на "Євробаченні-2018" не просто не розчарував, а й вразив усіх. Але деталей завбачливо не розкриває, аби тримати інтригу до останнього:

"Вогонь буде. Це все, що я поки можу сказати. Ми міняємо постановку, але не кардинально. Специфіка шоу залишиться такою ж, але якісь моменти будуть зовсім іншими. І мені здається, що глядача це дуже навіть здивує. Буде технологічне шоу", - додав артист.

Джерело

Все буде Україна