«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Несподівано: KAZKA переспівала хіт "Плакала" англійською мовою

Гурт KAZKA своїм хітом "Плакала" вирішила зачарували не тільки Україну і довколишнє зарубіжжя, а й англомовні країни. Так, сьогодні, 28 грудня, колектив представив гучну композицію в англійській версії.

Трек вийшов під назвою Cry і через кілька годин після появи на відеохостингу YouTube зібрав понад 17 тисяч переглядів. Шанувальники KAZKA припустили, що таким чином вони готуються до нацвідбору на "Євробачення-2019". Хоча самі учасники тріо про можливу участь в конкурсі поки мовчать.

"Чекаємо на "Євробаченні", "Це просто неймовірна версія, дуже чекаю вас на "Євробаченні", ви круті", "Бажаю виграти нацвідбір "Євробачення" в Україні і поїхати на конкурс до Ізраїлю", "Суперхіт "Плакала" набув нового дихання! Спасибі вам величезне за цю версію. Тепер будемо слухати обидві версії. Дуже хотілося б побачити вас на "Євробаченні", – відзначають користувачі в коментарях.

 

Інші ж зізналися, що їм українська версія пісні подобається куди більше. "Українську версію не заміниш нічим", "Українською звучить набагато краще", "Українською більш зворушливо і емоційно, здається".

Джерело

Все буде Україна