«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Олег Винник пояснив, чому артисти, які їздять до Росії, помиляються

«Ми всі маємо право виступати, де ми хочемо. Але у мене є позиція…», - каже артист

Артисти є взірцями для людей і тому від них багато залежить у житті нашої країни. Таку думку в інтерв’ю «Главкому» висловив Олег Винник, найпопулярніший співак в країні.

Він вважає, що хоч і нема закону, що забороняє співати, де хоче артист, проте за це потрібно буде відповідати рано чи пізно «Тому безвідповідально говорити про себе: я – «голубь мира» і я маю право виступати там, де я хочу», - говорить Винник.

«Якщо ж тому голубу пір’їнки повискубувати, то він тоді заспіває по-іншому. Відібрати зерно і не дати можливості водички попити. Тоді, я думаю, що цей голуб буде кротом», - каже артист. Винник переконує, що ніколи не мав мети засвітитись у Москві, як інші українські артисти, яких переслідував цей комплекс. Але при цьому його туди досі наполегливо запрошують.

«Якби я погодився, то останні два роки, а то і більше, їздив би з турами по всій Росії», - впевнений Винник. За його словами, у Санкт-Петербурзі йому пропонували за останній рік вже тричі виступити у Льодовому палаці на десять тисяч людей. «Мене переконують, що мільйони людей цікавляться, слухають, люблять. І все це вже без нашого втручання», - зазначає Олег.

«Але ні гроші, ні пафос не змінять цієї позиці, бо потім тебе будуть вважати зрадником? Це на все життя. І це не позиція артиста, це позиція людини. Ти маєш знати, що тобі потрібно. Я не можу просто уявити як в такий час можна вчинити по-іншому» - пояснює Олег Винник.

Джерело

Все буде Україна