«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Олег Винник відверто поділився, як зустріне Новий Рік 2019

Олег Винник розповів, як зустрічатиме Новий Рік.

Двічі співак року - володар премій "M1 Music Awards 2018" і "Золота жар-птиця 2018" Олег Винник очолює рейтинг українських артистів, інформацією про яких користувачі Googlе цікавляться найчастіше, - пише Точка.нет.

Керуючись правилом "довіряй, але перевіряй", журнал "Телескоп", героєм обкладинки якого виконавець став на цьому тижні, попросив музиканта особисто відповісти на найпопулярніші запитання про себе з пошуковика. Як виявилося, найчастіше люди цікавляться: звідки взявся Олег Винник, скільки йому насправді років, яких жінок любить, як тренується і якої дієти дотримується.

Також Олег Винник розповів таємницю свого імені:

-Ніякого секрету немає - так батьки назвали. Єдиний псевдонім у мене був у Німеччині - OLEGG. Коли я отримував закордонний паспорт, в кінці імені стояла англійська літера H. І німці ніяк не могли вимовити правильно: виходило або Оле, або Олех. Але це ж зовсім не те. А ось ім'я Oleg з буквою G в кінці більш-менш знають у Європі. Хоча на телебаченні, траплялося, мене все одно неправильно озвучували. І один знайомий мені сказав: "Ну що у тебе з ім'ям? Постав другу G в кінці, щоб було чітко і ясно, що ти Olegg". Так і з'явився цей псевдонім.

Напередодні Нового року багатьох шанувальників цікавить запитання, як Олег Винник відзначить свято: Мені дуже подобається запах хвої і мандаринів, з цими ароматами у мене асоціюється Новий рік. Не розумію, як можна ставити пластмасову ялинку, яка цілий рік припадає пилом десь на горищі. Все повинно бути по-справжньому. Подарунки сам купувати не можу. Придумую, що купити, і відправляю "гінця". Мені навіть у звичайний магазин за продуктами сходити нереально. Зворотний бік популярності: те, що кілька років тому міг легко собі дозволити, зараз уже не виходить. Взагалі люблю, коли під ялинкою багато подарунків. Але цьогоріч ялинки не буде, тому що в новорічну ніч доведеться працювати. Тільки якщо в автобусі ялинку з собою возити вирішимо

Все буде Україна