«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Пам'яті Марини Поплавської: біографія та найкращі номери артистки

Сегодня. LifeStyle зібрав цікаві факти з біографії артистки і найяскравіші номери

20 жовтня вранці, в страшній ДТП під Києвом загинула українська актриса гумористичного шоу "Дизель шоу" Марина Поплавська. Колеги, друзі, артисти, політики пишуть в соцмережах слова співчуття через загибель актриси. Ніхто не може повірити, що артистка померла.
Сьогодні. LifeStyle зібрав цікаві факти з біографії артистки і найяскравіші номери.

Народилася Марина Поплавська в 1972 році в українському місті Новоград. Там і пройшло її дитинство. Її дитяча мрія була стати вчителем, чого вона без проблем добилася. Після закінчення школи вступила до Житомирського державного університету ім. І. Франка. Далі стала працювати за фахом – вчителем російської мови та літератури в школі №33 міста Житомир.

Про дитинство і особисте життя артистки мало відомо, так як в при спілкуванні з журналістами вона про це мало що говорила, більше розповідала про роботу і творчості. А ось акторські таланти Поплавської стали проявлятися ще в студентські роки, дівчина брала участь в КВН. Її запросили в команду "Девчонки из Житомира". На жаль, домогтися в прем'єр-лізі особливих результатів не вдалося.

Після успішного виступу на музичному фестивалі в Юрмалі, керівництво однієї з російських телестудій запросило Поплавську до себе. Там вона отримала роль ведучої.

Все буде Україна