«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Такий молодий: помер син Майкла Джексона

Чоловікові було всього 42 роки

Кілька днів тому в Сполучених Штатах на 43-му році життя помер названий син короля поп-музики Майкла Джексона - відомий художник Дейв Дейв (Девід Ротенберг).

Як повідомляє видання Los Angeles Times, тіло чоловіка знайшли в чужій квартирі, він був без свідомості. Його терміново відвезли до шпиталю, але практично відразу по прибуттю Ротенберг помер.

Що стало причиною смерті, встановити поки що не вдалося. Друзі не виключають, що Девід міг померти від випадкового передозування знеболюючих ліків.

Разом з тим інші вважають, що чоловіка вбив тепловий удар. Дейв Дейв став популярним у 1983 році, коли маленьким хлопчиком отримав опіки 90 відсотків поверхні тіла: власний батько облив його гасом і підпалив. Все це відбулося на емоціях після сварки з дружиною, матір'ю Девіда.

Хлопчику дивом вдалося вижити, йому довелося пережити не один десяток операцій. Долею незвичайного хлопчика зацікавився король поп-світу Майкл Джексон, який взяв Ротенберга під опіку і часто запрошував до себе на ранчо Неверленд. Девід неодноразово говорив, що вважає Джексона своїм батьком.

Пізніше співак влаштував талановитого юнака до себе на роботу - як художника і фотографа. Сім'я Джексона поважала його дружбу з Дейвом і ставилася до художника, як до своєї людини. Дейв був в числі обраних, запрошених на закриті приватні похорон артиста.

Джерело

Все буде Україна