«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

"Танці з зірками 2018" 7 випуск: хто покинув проект

Наразі у "Танцях з зірками 2018" за перемогу змагаються 8 зіркових учасників, які вийшли на паркет з професійними танцівниками. Упродовж тижня вони готують новий танець, дивуючи прихильників новими перевтіленнями. Однак, згідно з правилами проекту, щоразу одна пара покидає паркет.

Напередодні 7 прямого ефіру організатори шоу "Танці з зірками 2018" вирішили детально пояснити, як вони визначають пару, що повинна покинути проект. За їх словами, судді та глядачі мають однаковий вплив на результати. Оцінки журі переводять в бали (від 1 до 14, залежно від кількості пар). Така ж система і з глядацьким голосуванням: ті, хто мав найменшу підтримку від прихильників – отримує 1 бал, інші – залежно від місця в цьому рейтингу. Сумарний бал допомагає визначити, яка пара потрапляє в зону ризику та вибуває з шоу.

У 7 прямому ефірі найменші показники були у Мішель Андраде і Жені Кота, Руслана Сенічкіна та Яни Цибульської, Дениса Берінчика та Катерини Белявської. Однак, за результатами голосування, шоу покинув український боксер.

Ще під час ефіру Денис Берінчик зізнавався, що шоу для нього дуже важливе, адже танці допомагають долати емоційність. За традицією, спортсмен виголосив лаконічну промову та попрощався з паркетом.

Дуже дякую за підтримку, бо тут я знайшов багато друзів. І окреме дякую Катерині Белявській. Я щасливий! – зізнався на прощання Денис Берінчик.

Варто зазначити, що пара показувала чудові результати. Упродовж 7 прямих ефірів Катерина та Денис не боялись приміряти найнесподіваніші образи та брались за складні постановки. Останній танець пари у шоу був експериментальний, адже пристрасний пасодобль вони показали крізь призму української історії про козацтво.

Джерело

Все буде Україна