«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

''Танці з зірками-2018'': подробиці суперфіналу проекту

У неділю, 25 листопада на каналі "1+1" пройшов фінал п'ятого сезону проекту ''Танці з зірками''. За перемогу в шоу вели боротьбу три пари: Іраклі Макацарія і Яна Заєць, Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, а також Леся Нікітюк і Макс Єжов.

У заключному, 14-му ефірі кожна з пар продемонструвала на паркеті по три номери. Примітно, що в суперфіналі проекту також вирішував долю учасників четвертий суддя — шоумен Володимир Зеленський, який став переможцем першого сезону "Танців". OBOZREVATEL стежив за прямою трансляцією на "1+1" і пропонує читачам дізнатися всі подробиці випуску.

Другим ведучим ефіру став популярний український співак DZIDZIO. Фінал шоу відкривали конкурсанти разом з балетним колективом, продемонструвавши чуттєву постановку на новорічну тематику.
Потім всі пари продемонстрували свої дебютні танці на проекті. Першими на паркет вийшли фаворити шоу Іраклі Макацарія і Яна Заєць. Артисти продемонстрували запальний пасодобль чим захопили всіх чотирьох суддів. Журі поставили їм максимальний бал — 40

Потім виступили Леся Нікітюк і Макс Єжов з драйвовим стріт-фанком. Парі вдалося здивувати і глядачів, і суддів. Примітно, що найсуворіший член журі Влад Яма зазначив, що "ніколи б не подумав, що Нікітюк дійде до фіналу". В результаті артисти завоювали середню оцінку — 32 балів.

Третіми свій дебютний танець на проекті — яскравий джайв відтворили Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова. Виступ тандему оцінили в 39 балів.
Потім пари ще раз порадували глядачів своїми найяскравішими танцями, які в попередніх ефірах принесли їм максимальні оцінки за весь період шоу. Іраклі і Яна показали фрістайл під пісню культового співака Майкла Джексона, який знову приніс їм максимальний бал — 40

Леся Нікітюк і Макс Єжов станцювали чуттєвий віденський вальс, під українську народну пісню "Цвіте терен", який приніс їм 34 бали.
Ілона Гвоздьова та Ігор Ласточкін продемонстрували глядачам улюблений квікстеп, де постали в образах Чарлі Чапліна і його коханої. Учасники завоювали максимум — 40 балів.

У кінці ефіру пари танцювали останній танець на проекті — "номер за життя" в стилі ф'южн. Іраклі Макацарія і Яна Заєць продемонстрували чуттєвий виступ, який закономірно викликав фурор. Фінальний вихід зоряного тандему судді оцінили в 37 балів.
Леся Нікітюк і Максим Єжов представили запальний ф'южн під культову українську пісню "Ти ж мене підманула", що завоював 34 бали.

Останній номер на проекті — ф'южн Ігоря Ласточкіна та Ілони Гвоздьової підкорив глядачів складними підтримками і неймовірною атмосферою диско. Оцінка пари — 39 балів.
Таким чином, згідно з турнірною таблицею, за оцінками журі на першому місці опинилися Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова із загальною кількістю балів 118. Всього на 1 бал відстали Іраклі Макацарія і Яна Заєць (117). Леся Нікітюк і Макс Єжов завоювали своїми танцями 100 балів і посіли третє місце в турнірній таблиці.
Згідно сумарною оцінкою третє місце в проекті "Танці з зірками" зайняла пара Іраклі Макацарія і Яна Заєць. Срібло завоювали Леся Нікітюк і Максим Єжов. Переможцем шоу стали Ігор Ласточкин та Ілона Гвоздьова.

Джерело

Все буде Україна