«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

TAYANNA прокоментувала свою поразку на Нацвідборі на "Євробачення-2018"

У минулі вихідні пройшов Нацвідбір на Євробачення-2018, де Україна визначила свого представника на головному вокальному конкурсі Європи. У фінал пройшла і співачка TAYANNA, але перемогу знову отримати не вдалося. Про свою поразку артистка заговорила в Інстаграм.

Нагадаємо, що в фіналі Нацвідбору-2018 визначили того, хто представить Україну на Євробаченні в Лісабоні - представником України на Євробаченні-2018 став MELOVIN , хоча далеко не всі з цим згодні . Вдруге пробувала свої сили на відборі і знову невдало співачка TAYANNA. - пише сайт Хочу
У минулому році артистка пробувала свої сили зі зворушливою і ніжною піснею I Love You , а в цьому році вона підкорила публіку запальною композицією "Леля" , яка навіть стала причиною скандалу . Але і в цей раз здобути перемогу в національному відборі їй не вдалося. На своїй сторінці в Інстаграм TAYANNA прокоментувала поразку, зазначивши, що це робить її тільки сильніше.

Ні одна поразка мене не покладе на коліна.
Я падаю на них тільки від щастя сама.
У моєму житті кожен день з'являється те, про що я мріяла і мрію.
Це магія ... Я зрозуміла цінність людей, які вірять в мене і люблять мене.
Я полюбила себе - ту, яку мене не знав ніхто, навіть я.
Я знайшла свій шлях і він настільки різнобарвний і наповнений подіями, що я не помічаю темних плям на ньому, а бачу тільки світло і цей світ даруєте мені ви всі.
Ви знаєте, хто ви для мене, а я буду вам творити те, що мені дає Бог.

Все буде Україна