«... і що б не сталось пам'ятайте — Все буде Україна» ©

Все буде Україна

Тіна Кароль презентувала вибуховий еротичний кліп. мільйони переглядів

Українська співачка і секс-символ естради презентувала кліп “Сила висоти”. У відео розкішна співачка постає перед глядачами в блискучому, напівпрозорому боді, занурена в воду.

За півтора дня відео набрало більше 1,5 мільйонів переглядів. “Давно не отримувала стільки емоцій від попмузики. Якісно, ​​стильно, СИЛЬНО”, “Прощай червона помада і привіт мурашки … Спасибі, Тіна. Автору і режисерові – Браво !!”, “Неймовірний! Хочеться переглядати нескінченно. Просто неймовірний кліп. Так ніжно, так красиво, Тіночка божественна”,” І дуже круті біти в музиці. А кадри в кліпі просто розрив”, – пишуть захоплені глядачі в коментарях.

Музику і слова пісні «Сила висоти» написав Єгор Солодовников. У новому кліпі режисер Хіндрек Маасік робить ставку на жіночність. 

«Її сексуальність делікатна, її магнетизм в деталях. Переступаючи через шаблони сьогохвилинних запитів, я хотів показати в цьому кліпі ясну, красиву, щиру картину, як би це зробив будь-який художник. Для багатьох в мистецтві Тіна Кароль є музою».

Джерело

Все буде Україна